Wielkopolski Związek Strzelectwa Sportowego oraz RKS "BOCK" Rawicz zapraszają na

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w strzelaniu z broni pneumatycznej

które odbędą się w dniu 11 marca 2017 roku, od godz. 9.00 w Hali sportowej - Gimnazjum w Sierakowie – Rawicz ul. Przemyskiego 35.

Poniżej publikujemy linki do regulaminu zawodów oraz karty zgłoszenia zawodników. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w strzelaniu z broni pneumatycznej są zawodami z kalendarza imprez Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Zgłoszenia w terminie do 20.02.2017 r. tylko na formularzu zgłoszeniowym zamieszczonym na stronie internetowej Organizatora (link do formularza poniżej). Wypełniamy druk zgłoszenia, który automatycznie zostanie przesłany do Organizatora. Druk zgłoszenia wypełniamy pojedynczo dla każdego zawodnika. W przypadku zbyt dużej liczby chętnych do udziału w zawodach będzie brana pod uwagę  kolejność zgłoszeń.

  1. Regulamin Zawodów
  2. Link do zgłoszenia zawodników
  3. Uchwała nr 2 / 2017 Zarządu Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego z dnia 14 lutego 2017 roku w sprawie organizacji Mistrzostw Wielkopolski w strzelaniu z broni pneumatycznej, w roku 2017