Przewodniczący Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego:

Stanisław Kopaniarz

Sędzia Klasy Państwowej

Członkowie Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego:

Grzegorz Namysł - Sędzia Klasy Państwowej

Michał Gabryelski - Sędzia Klasy Międzynarodowej - licencja B,R

Ryszard Kapłon - Sędzia Klasy Międzynarodowej - licencja R

Wiesław Chiliński - Sędzia Klasy Pierwszej

Skład powołany Uchwałą nr 46 / 2017 Zarządu Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego z dnia 19 października 2017 r. w sprawie powołania Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Wszelkie informacje dotyczące zawodów strzeleckich, a także przesyłanie do akceptacji regulaminów zawodów i obsad sędziowskich prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obecnie obsługą powyższych czynności zajmować się będzie Ryszard Kapłon. W przypadku strzelań dynamicznych osobą odpowiedzialną za ustalanie składu sędziów i zatwierdzanie regulaminów zawodów jest nadal Grzegorz Namysł.

Osobami upoważnionymi do zatwierdzania Regulaminów Zawodów Strzeleckich oraz składów sędziowskich, w obecnej kadencji władz Związku są:


Przewodniczący Kolegium Sędziów

Stanisław Kopaniarz

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w zastępstwie Przewodniczącego
Członek Kolegium Sędziów

Ryszard Kapłon

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 660 559 471

w zakresie strzelań dynamicznych
Członek Kolegium Sędziów

Grzegorz Namysł

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Regulamin Kolegium Sędziów Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego