Kalendarz WZSS 2023

Poniżej publikujemy link do poprawionego Kalendarza zawodów strzeleckich Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego na rok 2023.

Opóźnienie w publikacji kalendarza wynika z procesu uzyskiwania przez kluby, licencji klubowej PZSS, na rok 2023. Zgodnie z opublikowanymi wytycznymi, organizatorem zawodów strzeleckich, umieszczonych w kalendarzu Związku, może być jedynie klub posiadający aktualną licencję klubową PZSS (pkt 1 wytycznych) W związku z powyższym, zgłoszenia były wysyłane przez kluby w momencie uzyskania licencji, co niejednokrotnie miało miejsce dopiero w lutym 2023 roku. 

Opublikowany kalendarz będzie aktualizowany na bieżąco, w miarę uzyskiwania zgłoszeń od klubów, które jeszcze nie dokonały rejestracji swoich zawodów.

Prezentowany kalendarz został uchwalony przez Zarząd Związku na jego posiedzeniu w dniu 27 lutego 2023 roku.

Kalendarz Imprez Strzeleckich WZSS na rok 2023.

Poniżej publikujemy wytyczne do Kalendarza Imprez Strzeleckich na rok 2023. Należy zauważyć, że proces tworzenia kalendarza na rok 2023 wydłuży się, czego bezpośrednim powodem jest trwający proces licencjonowania klubów, który przedłuża się z uwagi na wprowadzenie nowego portalu informatycznego. Zawody mogą zgłaszać tylko licencjonowane kluby, a większość naszych klubów czeka na przyznanie licencji. Stąd wymuszona została dwustopniowa weryfikacja nadesłanych zgłoszeń. Pierwszy termin weryfikacji określony został na dzień 15 stycznia 2023 roku, drugi na dzień 28 lutego 2023 roku. Nie ulegają zmianie pozostałe zasady zgłaszania oraz opłacania proponowanych zawodów, zgodnie z Regulaminem składek i innych opłat członkowskich WZSS, poza adresem mailowym, na który należy przesłać zgłoszenia. Zawody na rok 2023 przesyłamy na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej zamieszczamy pliki do pobrania: