Współzawodnioctwo wyczynowe PZSS

Od 7 do 9 grudnia 2018 roku, na strzelnicy ZKS Gwardia Zielona Góra, odbywały się Zawody klasyfikacyjne - X Memoriał Stanisława Maruchy. W piątek, który był pierwszym dniem rywalizacji, świetny występ zanotował MIX w konkurencji pistolet pneumatyczny, który wystąpił w składzie Julita BOREK  SKS "DWÓR GRUNWALDZKI" w Poznaniu oraz Filip WAGNER  Wojskowy Klub Sportowy "Grunwald" Poznań - Sekcja Strzelecka, wygrywając tę konkurencję. Gratulujemy wyniku naszej wielkopolskiej parze strzelców, z dwóch poznańskich klubów. Ten duet wygrał zarówno kwalifikacje - łącznym wynikiem 741 pkt, jak i finał konkurencji, gdzie zgromadził łącznie 466,8 pkt, zdecydowanie wyprzedzając drugi MIX w składzie Maja JAROSIŃSKA, Jakub ROSA z ZKS Gwardia Zielona Góra 2.

Sobota też była bardzo dobrym dniem dla naszych zawodników startujących w zawodach klasyfikacyjnych na strzelnicy ZKS Gwardia Zielona Góra. Julita BOREK  SKS "DWÓR GRUNWALDZKI" w Poznaniu, wygrała rywalizację w pistolecie pneumatycznym seniorek, strzelając w kwalifikacjach wynik 578 pkt, o jeden punkt mniej od Rekordu Polski, który wyrównała na poprzednich zawodach w Białymstoku. Przemysław SZEMRAJ  SKS "DWÓR GRUNWALDZKI" w Poznaniu, nasz trener koordynator kadry wojewódzkiej, zajął trzecie miejsce w pistolecie pneumatycznym seniorów, wchodząc do finału z ósmym wynikiem. Trzecie miejsce w rywalizacji juniorów w konkurencji pistolet pneumatyczny zajął także Filip WAGNER  Wojskowy Klub Sportowy "Grunwald" Poznań - Sekcja Strzelecka. Do finału wchodził on jako zwycięzca kwalifikacji, uzyskując bardzo dobry wynik - 559 pkt. Bardzo dobre, 5 miejsce w finale konkurencji pistolet pneumatyczny juniorek, zajęła także Dominika Borsuk  SKS "DWÓR GRUNWALDZKI" w Poznaniu, wchodząc do finału z czwartym wynikiem kwalifikacji.

Zawodniczka Strzeleckiego Klubu Sportowego "DWOR GRUNWALDZKI" w Poznaniu, JULITA BOREK, startując w międzynarodowych zawodach: Polish Open Kaliber w Białymstoku, w kwalifikacjach Ppn 60 Seniorek, uzyskała wynik: 579 punktów/600, wyrównując oficjalny rekord Polski w tej konkurencji. OGROMNE GRATULACJE!!!

W Zielonej Górze, od 4 do 10 października rozgrywany był Finał Pucharu Polski - VI Memoriał Ireneusza Jagodzińskiego. Rewelacyjnie podczas finału konkurencji Pistolet sportowy 30+30 juniorek strzelała Dominika BORSUK Strzelecki Klub Sportowy "Dwór Grunwaldzki" Poznań, która wygrała tę rywalizację. Bardzo dobry wynik uzyskał również MIX Ppn "Dwór Grunwaldzki" Poznań, występujący w składzie Julita BOREK i Przemysław SZEMRAJ, który zajął 2 miejsce w finale, ustępując jedynie parze z WKS ŚLĄSK" Wrocław. Ponadto Przemysław SZEMRAJ zajął jeszcze 4 miejsce w konkurencji Pistolet standard 3x20 strz.- seniorzy, Julita BOREK była 7 w konkurencji Pistolet sportowy 30+30 seniorki i Pistolet pneumatyczny 60 strz.- seniorki. Dominika BORSUK zajęła także 6 miejsce w finale konkurencji Pistolet pneumatyczny 60 strz.- juniorki, wchodząc do niego z drugim wynikiem kwalifikacji. Gratulujemy zawodnikom "Dworu Grunwaldzkiego" Poznań osiągniętych wyników.

Komunikat klasyfikacyjny Finał Pucharu Polski - VI Memoriał Ireneusza Jagodzińskiego (.pdf)

Od 27 do 30 września 2018 roku rozgrywano Mistrzostwa Polski Młodzików. Zawodnicy specjalizujący się w dyscyplinach pistolet i karabin rywalizowali w Bydgoszczy, na strzelnicy CWZS ZAWISZA, zaś strzelcy śrutowi w Poznaniu, na Strzelnica myśliwska "Lizawka". Nasz Związek reprezentowali zawodnicy z następujących klubów: Wojskowy Klub Sportowy "Grunwald" Poznań - Sekcja Strzelecka, UKS "Lesna" Leszno, SKS "Dwór Grunwaldzki" Poznań, Stowarzyszenie Strzeleckie "Bellona", SKS "Inter-Continental" w Pile, Rawicki Klub Sportowy "BOCK", MKS "Diana" Poznań oraz UKS "DELFIN" Biedrusko.

Najbardziej wartościowe wyniki uzyskali: 

 • KWAŚNY Oliwier Diana Poznań - 1 miejsce i złoty medal w konkurencji TRAP 75 młodzicy,
 • KOZŁOWSKI Stanisław Dwór Grunwaldzki Poznań - 3 miejsce i brązowy medal w konkurencji 10 m Pistolet pneumatyczny 40 strzałów - młodzicy
 • LOKŚ Wiktoria RKS BOCK - 3 miejsce i brązowy medal w konkurencji TRAP 75 młodziczki,
 • LISIAK Wojciech RKS BOCK - 3 miejsce i brązowy medal w konkurencji TRAP 75 młodzicy.

Srebrny medal zdobył również MIX RKS BOCK, występujący w składzie: LISIAK Wojciech i BRZEZIŃSKA Natalia

Podobnie jak w przypadku Mistrzostw Polski Juniorów, Młodzieżowe Mistrzostwa Polski zostały rozegrane w dwóch turach: w dyscyplinie strzelba gładkolufowa od 5 do 8 lipca 2018 roku, na obiekcie CWZS "ZAWISZA" w Bydgoszczy oraz także na tym samym obiekcie, w dniach od 27 do 30 września, w dyscyplinach strzeleckich pistolet i karabin. Do rywalizacji w konkurencjach strzelania do rzutek, przystąpili reprezentanci dwóch klubów z Wielkopolski: MKS "DIANA" w Poznaniu oraz WKS "GRUNWALD" Poznań - Sekcja Strzelecka. W dyscyplinach strzeleckich pistolet i karabin, nasze województwo reprezentowali zawodnicy z: SKS "DWÓR GRUNWALDZKI" w Poznaniu, SS "BELLONA" w Kaliszu i WKS "GRUNWALD" Poznań - Sekcja Strzelecka.

Od 19 do 23 września w Ustce woj. pomorskie, odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów w dyscyplinach strzeleckich pistolet i karabin. Mistrzostwa Polski w tej samej klasie wiekowej, w dyscyplinie strzelba gładkolufowa, rozegrane zostały w dniach od 5 do 8 lipca, na strzelnicy w Bydgoszczy. Do rywalizacji w konkurencjach karabinowych i pistoletowych przystąpili reprezentanci pięciu klubów naszego województwa: Wojskowy Klub Sportowy "Grunwald" w Poznaniu, Strzeleckiego Klubu Sportowego "Dwór Grunwaldzki" w Poznaniu, Stowarzyszenia Strzeleckiego "Bellona" w Kaliszu, Klubu Strzelectwa Sportowego LOK "Bursztyn" w Kaliszu i Strzeleckiego Klubu Sportowego "Inter-Continental" w Pile. W konkurencjach rzutkowych nasze województwo reprezentowali strzelcy z Myśliwskiego Klubu Sportowego "Diana" w Poznaniu

Zakończyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, rozgrywane w strefie IV, obejmującej województwa: Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie i Wielkopolskie. Zawody odbywały się w dniach od 14 do 16 września, na strzelnicy WKS "ŚLĄSK" Wrocław. Rywalizacja była bardzo udana dla zawodników reprezentujących kluby z naszego województwa. Po raz kolejny nasz Związek zwyciężył w klasyfikacji województw, zdobywając łącznie 84 pkt i wyprzedzając woj. lubuskie (72 pkt) oraz woj. dolnośląskie (57 pkt). Do rywalizacji w Mistrzostwach przystąpili zawodnicy z 9 naszych klubów: RKS "BOCK"w Rawiczu, KSS LOK BURSZTYN w Kaliszu, WKS GRUNWALD w Poznaniu, SS BELLONA w Kaliszu, SKS DWÓR GRUNWALDZKI w Poznaniu, UKS LESNA Leszno, MKS DIANA w Poznaniu, UKS DELFIN Biedrusko oraz SKS INTER-CONTINENTAL w Pile. Najwięcej punktów wywalczyli zawodnicy RKS BOCK w Rawiczu, którzy zdobywając 15 pkt zajęli 3 miejsce w klasyfikacji klubowej zawodów, ustępując jedynie ZKS GWARDIA Zielona Góra (72 pkt) i WKS ŚLĄSK Wrocław (42 pkt). Nasze kluby stanowiły większość klubów startujących w tych Mistrzostwach. Z pozostałych trzech województw wystartowało bowiem 7 klubów.

W dniach od 31 sierpnia do 15 września w Changwon - Korea Południowa, odbywają się Mistrzostwa Świata w strzelectwie sportowym. Choć zawody będą trwały jeszcze trzy dni, można już powoli podsumowywać starty naszych reprezentantów. Na chwilę obecną zdobyliśmy na tych mistrzostwach 6 medali, w tym ten najcenniejszy złoty, który wywalczył Tomasz Bartnik (LEGIA Warszawa) w konkurencji karabin dowolny 3x40 strzałów, 50 m. Należy dodać, że wynik ten dał jednocześnie kwalifikację olimpijską. Nie zawiódł również Łukasz Czapla (WAWEL Kraków) zdobywając 2 srebrne medale w konkurencjach ruchomej tarczy - niestety już nie rozgrywanych na Olimpiadzie. Ponadto medale dla Polski zdobywali:

 • Srebrny - Daniel Romańczyk (Agat Złotoryja) w konkurencji karabin 300 m leżąc,
 • Brązowy- Aleksandra Szutko (UKS Kaliber Białystok) w konkurencji karabin 50 m juniorek,
 • Brązowy - drużyna juniorów w pistolecie szybkostrzelnym. W drużynie strzelali: Patryk Sakowski (Gwardia Zielona Góra), Tomasz Piwowarski (OSiR Koluszki) i Kacper Jurasz (Kaliber Białystok).

Już czwarty rok z rzędu reprezentacja wielkopolskich klubów zajmuje miejsce na podium klasyfikacji województw Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich. W tegorocznym finale strzelectwa sportowego, rozegranym na strzelnicy WKS „ŚLĄSK” we Wrocławiu, w dniach 20 – 24 lipca 2018 roku, zawodnicy naszych klubów zgromadzili łącznie 107 pkt, ustępując jedynie:
woj. lubuskie – pierwsze miejsce – 143 pkt,
woj. kujawsko – pomorskie – 140 pkt.

Komunikat klasyfikacyjny XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach letnich
Komunikat klasyfikacyjny Grand Prix PZSS juniorów i juniorek młodszych

Rozpoczyna się Finał XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich. Finałowe zawody w strzelectwie sportowym odbędą się na strzelnicy WKS "ŚLĄSK" we Wrocławiu, w dniach od 20 do 24 lipca 2018 r. Zapraszamy wszystkich do śledzenia na żywo wyników rywalizacji w poszczególnych konkurencjach. Życzymy wszystkim zawodnikom klubów z Wielkopolski uzyskania swoich życiowych wyników i jak najlepszych miejsc w toczącej sie rywalizacji.

Pierwsze informacje na temat tegorocznego finału opublikowano już na stronie PZSS. Poniżej link.

Link do artykułu ze strony: https://www.pzss.org.pl
Link do strony FOOM 2018 w strzelectwie sportowym
Link do wyników online
Link do oficjalnej strony XXIV FOOM "ŚLĄSKIE 2018"

W dniu 10 marca 2018 roku, po raz czwarty z rzędu, Hala Sportowa w Rawiczu - Sierakowie gościła strzelców, rywalizujących w Mistrzostwach Wielkopolski w strzelaniu z broni pneumatycznej. Bezpośrednim organizatorem zawodów był jak zwykle Rawicki Klub Sportowy "BOCK". Działaczom i członkom tego klubu należą się szczególne podziękowania za wysoki poziom organizacji tej imprezy. Mistrzostwa wpisały się już na stałe w kalendarz imprez strzeleckich, odbywających się na terenie naszego województwa. Corocznie przybywa zawodników, którzy chcą rywalizować o tytuł Mistrza Wielkopolski. W tegorocznych zmaganiach wzięła udział rekordowa liczba - 187 strzelców, spośród których 70 rywalizowało w konkurencji kpn 40, a 117 w ppn 40.

W sobotę 10 marca 2018 roku o godz. 9.00 ponownie zapraszamy na Mistrzostwa Wielkopolski w strzelaniu z broni pneumatycznej do Rawicza. Czwarty raz z rzędu areną zmagań będzie Hala Gimnazjum w Rawiczu - Sierakowie przy ul. Przemyskiego 35. Bezpośrednim organizatorem zawodów jest ponownie Rawicki Klub Sportowy "BOCK"

Informacje o zawodach znajdują się pod linkiem, na stronie organizatora.

Zapraszamy na zawody.

Nasi wielkopolscy zawodnicy licznie wystartowali w Mistrzostwach Polski, które odbyły się we Wrocławiu, w dniach od 11 do 14 stycznia 2018 roku. Na swoim koncie mamy srebrny medal, który wystrzelała Julita Borek (SKS Dwór Grunwaldzki Poznań) w pistolecie pneumatycznym kobiet. Serdecznie gratulujemy osiągnięcia tego wyniku. 

W trakcie zawodów Filip Wagner (WKS Grunwald Poznań) odebrał statuetkę za tytuł Najlepszego Zawodnika roku 2017, w kategorii wiekowej junior młodszy. 

Do obejrzenia galerii zdjęć z tych zawodów zapraszamy na naszego Facebooka.

Komunikat z zawodów (.pdf)

Zawodnicy wielkopolskich klubów kategorii wiekowe młodzik, zajęli wspólnie z reprezentacją województwa dolnośląskiego, pierwsze miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików strefy IV, które odbywały się w dniach od 15 do 17 września 2017 roku w Zielonej Górze i Poznaniu. Konkurencje dyscyplin pistolet i karabin, rozegrano na strzelnicy "GWARDII" w Zielonej Górze, natomiast śrutowcy zmagali się na strzelnicy "LIZAWKA" w Poznaniu. Złotymi medalistami w tych zawodach zostali:

w konkurencji karabin sportowy 40 strzałów leżąc - młodzicy:
Paluszkiewicz Jan - UKS "DE:FIN" Biedrusko - złoty medal

w konkurencji TRAP 50 i SKEET 50 młodzicy
Białas Mateusz - MKS "DIANA" w Poznaniu - dwa złote medale

w konkurencji SKEET 50 młodziczki
Stroch Weronika - KSS LOK "BURSZTYN" w Kaliszu - złoty medal

Srebrne medali zdobyli:

Rejman Julia GKS "GRYF" Grodzisk Wielkopolski - pistolet sportowy 30 strz.cz.dokł.- młodziczki
Szenk Kaja UKS "LESNA" Leszno - karabin sportowy 40 strz.leżąc - młodziczki
Jarząb Aldona KSS LOK "BURSZTYN" Kalisz - pistolet sportowy 30 strz.cz.szybka - młodziczki
Hauke Weronika MKS "DIANA" w Poznaniu - TRAP 50 - młodziczki
Skowyra Bartłomiej SKS "INTER-CONTINENTAL" w Pile - SKEET 50 - młodzicy
Wasiak Aleksandra KSS LOK "BURSZTYN" Kalisz - SKEET 50 - młodziczki

Brązowe medale zdobyli:

Wojtaszyk Adrian UKS "DELFIN" Biedrusko - karabin pneumatyczny 30 strz.- młodzicy
Sura Zuzanna UKS "LESNA" Leszno - karabin pneumatyczny 30 strz.- młodziczki
Owczarz Izabela RKS "BOCK" Rawicz - pistolet sportowy 30 strz.cz.szybka - młodziczki
Wasiak Aleksandra KSS LOK "BURSZTYN" Kalisz - TRAP 50 - młodziczki
Nowicki Mateusz SKS "INTER-CONTINENTAL" w Pile - SKEET 50 - młodzicy
Hauke Weronika MKS "DIANA" w Poznaniu - SKEET 50 - młodziczki

W klasyfikacji województw nasza reprezentacja zdobyła 87 pkt, tyle samo co reprezentacja województwa dolnośląskiego. Wszystkim zawodnikom i ich trenerom gratulujemy osiągniętych wyników. Poniżej publikujemy komunikaty z zawodów.

Komunikat klasyfikacyjny - MMM - pistolet i karabin - Zielona Góra
Komunikat klasyfikacyjny - MMM - strzelba gładkolufowa - Poznań

Nasi juniorzy młodsi wrócili właśnie z odbywającego się w Warszawie, w dniach od 16 do 19 lipca, Finału XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich. To były zdecydowanie dobre starty dla wielkopolskich zawodników. Zdobyliśmy w sumie 9 medali - 4 w konkurencjach pistoletowych oraz 5 w rzutkowych. Spośród zdobytych medali 4 były z najcenniejszego kruszcu. Nasz zawodnik Krzysztof Buniowski z RKS BOCK Rawicz pobił także rekord polski w konkurencji Skeet 75 rzutków. Wysokie wyniki naszych strzelców uplasowały Wielkopolskę na pierwszym miejscu w klasyfikacji województw, w której zaledwie o trzy punkty wyprzedziliśmy silną reprezentację województwa kujawsko - pomorskiego. 

w sobotę 11 marca 2017 roku, po raz trzeci z rzędu strzelcy rywalizowali w Mistrzostwach Wielkopolski w strzelaniach pneumatycznych. Kolejny raz areną zmagań była Hala Gimnazjum w Rawiczu - Sierakowie. Zawodnicy startowali w czterech kategoriach wiekowych, tj. młodzików, juniorów młodszych, juniorów oraz seniorów. Uwieńczeniem zawodów były superfinały w pistolecie pneumatycznym i karabinie pneumatycznym. Zawody rozgrywano w formule OPEN, bez podziału na klasyfikację kobiet i mężczyzn. Na starcie stanęła rekordowa liczba 167 zawodników reprezentujących kluby strzeleckie z Wielkopolski, a także Śląsk Wrocław, Agat Złotoryja i Gwardię Zielona Góra.

 

Wielkopolski Związek Strzelectwa Sportowego oraz RKS "BOCK" Rawicz zapraszają na

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w strzelaniu z broni pneumatycznej

które odbędą się w dniu 11 marca 2017 roku, od godz. 9.00 w Hali sportowej - Gimnazjum w Sierakowie – Rawicz ul. Przemyskiego 35.

Poniżej publikujemy linki do regulaminu zawodów oraz karty zgłoszenia zawodników. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w strzelaniu z broni pneumatycznej są zawodami z kalendarza imprez Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Zgłoszenia w terminie do 20.02.2017 r. tylko na formularzu zgłoszeniowym zamieszczonym na stronie internetowej Organizatora (link do formularza poniżej). Wypełniamy druk zgłoszenia, który automatycznie zostanie przesłany do Organizatora. Druk zgłoszenia wypełniamy pojedynczo dla każdego zawodnika. W przypadku zbyt dużej liczby chętnych do udziału w zawodach będzie brana pod uwagę  kolejność zgłoszeń.

 1. Regulamin Zawodów
 2. Link do zgłoszenia zawodników
 3. Uchwała nr 2 / 2017 Zarządu Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego z dnia 14 lutego 2017 roku w sprawie organizacji Mistrzostw Wielkopolski w strzelaniu z broni pneumatycznej, w roku 2017

Również świtny strat w Mistrzostwach Polski Młodzików zanotowali nasi śrutowcy, z klubu RKS "BOCK" w Rawiczu. Podczas tej imprezy, rozgrywanej w Bydgoszczy, od dnia 6 do 10 października, zdobyli:

dwa złote medale:

 • Kacper BAKSALARY - w konkurencji Double Trap 60
 • KrzysztofBUNIOWSKI - w konkurencji Skeet 50 - ustanawiając jednocześnie nowyrekors Polski wynikiem 31 rzutków.

jeden srebrny medal:

 • Kacper BAKSALARY - w konkurencji Skeet 50.

Gratulujemy udanego startu.

KOMUNIKATKLASYFIKACYJNY

Z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy reprezentujący wielkopolskie kluby strzeleckie podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików oraz Mistrzostw Polski Młodzików.

Zawody międzywojewódzkie (4 województwa: dolnośląskie lubuskie, opolskie i wielkopolskie) odbywały się we Wrocławiu. Jako drużyna województwa(86p) zajęliśmy tam 2. miejsce ustępując jedynie ekipie z lubuskiego (102p). Jednak królowaliśmy na podium tej imprezy, najczęściej zajmując najwyższe na nich miejsca.
Złote medale zdobywali: Jędrzej MALCZEWSKI (LESNA) Ksp40; Katarzyna INGERSLEBEN (GRUNWALD) Ksp60l; Filip WAGNER (GRUNWALD) 2X, Psp30d, Psp30sz; Miłosz WACHOWIAK (LESNA) Ppn30; Julia REJMAN (GRYF) Psp30d; Ignacy KOLASIŃSKI (DIANA) Trap50; Kacper BAKSALARY (BOCK) Skeet50; Wiktoria HAUKE (DIANA) Trap50;
Wyróżniło się także, zajmując niższe miejsca na podium, bardzo wielu innych zawodników m.in.: OLKOWSKA Natalia (BURSZTYN), ANTCZAK Marika (BURSZTYN), BUNIOWSKI Krzysztof (BOCK), BŁAŻUTYCZ Jakub (BOCK), KANDULSKA Weronika (GRYF), BUKSA Marta (GRUNWALD).
 
 
Do równie dobrych występów można zaliczyć start wielkopolskich młodzików w Mistrzostwach Polski Młodzików w strzelaniach pistoletowych i karabinowych. Ta impreza odbywała się w Zielonej Górze, a podczas niej najaktywniej na podium meldował się Miłosz WACHOWIAK (LESNA) zdobywając aż 3 medale: 1m. Psp30d; 1m. Psz30; 2m. Ppn30. Jego rywal z Grunwaldu Poznań Filip WAGNER zdobył dwa medale: 1m. Psp30sz; 2m. Psp30d. Jednak wygrywając w konkurencji Psp30sz, Filip uzyskał bardzo wysoki wynik 289p/300, co okazało się stanowić Nowy Rekord Polski! Medale zdobyły również dziewczyny: Weronika KANDULSKA (GRYF) 3m. Psp30sz; Katarzyna INGERSLEBEN (GRUNWALD) 3m. Ksp40l.
Medalistom i rekordzistom należą się ogromna gratulacje!!!
 

Wszystkim startującym natomiast ogromne podziękowania za sportową walkę!!!
 
Autor Przemysław Szemraj
 

Reprezentacja wielkopolskich klubów strzeleckich wygrała klasyfikację województw w zakończonym w dniu 24 lipca 2016 roku Finale XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich.

 

Strzelecki Klub Sportowy „Inter-Continental” Piła zaprasza do wzięcia udziału w zawodach:

Otwarte Mistrzostwa Polski w „Ruchomej Tarczy” Piła 2015


Zawody odbęda sie w dniach 10 i 11 października 2015 roku na strzelnicy "TARCZA" w Pile, Aleja Powstańców Wielkopolskich 182

Organizator zapewnia zainteresowanym udziałem w Mistrzostwach możliwość wcześniejszych bezpłatnych treningów z użyczeniem  broni specjalistycznej do „ruchomej tarczy” z której mogą strzelać na zawodach w ramach wybranych konkurencji.
 

poniżej szczegóły i program zawodów:

Zarząd Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego w Poznaniu wraz z Rawickim Klubem Sportowym BOCK zaprasza w dniu:

14 marca 2015r, o godz. 9.00 na

OTWARTE MISTRZOSTWA  WIELKOPOLSKI W STRZELANIU Z BRONI PNEUMATYCZNEJ

 


 

które odbędą się w Rawiczu.

Przeczytaj całą wiadomość - pobierz regulamin i wzór zgłoszenia.

Dodatkowo publikujemy program zawodów

 

poniżej publikujemy listę startową

LISTA STARTOWA

Niezmiernie miło nam poinformawać, że strzelcy z Wielkopolski zajęli III miejsce w klasyfikacji województw w finałowych zawodach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
 

 
Zawody odbywały się w dwóch miastach: Wrocław - strzelba, Zielona Góra - karabin i pistolet.

Podczas zmagań, które trwały od 14. do 18 lipca, nasi zawodnicy zdobyli 5 medali (2 złote, 2 srebrne, 1 brązowy), oraz łącznie 126 punktów.

Całość wyników można zobaczyć tutaj: LINK do strony PZSS

Ogromne GRATULACJE i PODZIĘKOWANIA dla naszej Młodzieży i Jej Trenerów!!!"