Kacper Baksalary Rawicki Klub Sportowy BOCK, wygrał konkurencję SKEET 125 podczas Pucharu Świata Juniorów ISSF w Suhl. Złoty medal tych prestiżowych zawodów jest zwieńczeniem jego kariery juniorskiej. Po szóstym miejscu podczas Mistrzostw Europy i piątym podczas Mistrzostw Świata Juniorów, to zwycięstwo stanowi ukoronowanie jego startów na arenie międzynarodowej w młodszych kategoriach wiekowych. Kacper Baksalary wszedł do finału konkurencji z bardzo dobrym wynikiem 120/125, co dało mu 6 miejsce w kwalifikacjach. W półfinale uzyskał on wynik 26/30, a w finale konkurencji uzyskał 37/40. Gratulujemy tego wielkiego sukcesu i życzymy Kacprowi tak samo wysokich wyników i miejsc w rywalizacji seniorskiej. 

W tej samej konkurencji Pucharu Świata Juniorów w Suhl, kolejne wysokie miejsca, 18 i 19, z wynikiem 114/125) zajęła dwójka naszych pozostałych reprezentantów, kolejno: Wiktor Kwieciński (CWZS Zawisza Bydgoszcz Sekcja Strzelecka) i drugi zawodnik reprezentujący barwy klubowe RKS BOCK Rawicz - Krzysztof Buniowski. Emocji nie brakowało również podczas rywalizacji drużynowej w konkurencji SKEET, gdzie po bardzo wyrównanych kwalifikacjach nasza reprezentacja w składzie Kacper Baksalary (73/75), Krzysztof Buniowski (71/75) obaj RKS BOCK Rawicz oraz Wiktor Kwieciński (65/75), zajęła ostatecznie 6 miejsce (209/225) tracąc tylko 3 rzutki do pierwszego miejsca. Drużynową rywalizację wygrali reprezentanci Stanów Zjednoczonych przed Włochami.

W ramach konkurencji Trap Pucharu Świata Juniorów w Suhl najlepiej zaprezentowali się Daniel Mrozek zajmując 24 miejsce (z wynikiem 113/125), a tuż za nim na 29 miejscu Wołodymyr Yazykov (z wynikiem 111/125). Na pozostałych miejscach uplasowali się Wojciech Lisiak oraz Mateusz Łakomy kolejno na 54 i 55 miejscu (z wynikiem 101/125). Na uwagę zasługuje bardzo dobry występ naszej drużyny w składzie: Mateusz Łakomy, Daniel Mrozek i Wołodymyr Yazykov, którzy podczas tych zawodów ustanowili Nowy Rekord Polski zajmując wysokie 5 miejsce, a drugie z zespołów europejskich ustępując tylko 2 punktami reprezentacji Włoch, która ukończyła rywalizację na trzecim miejscu. Rywalizację w konkurencji drużynowej SKEET wygrali reprezentanci Stanów Zjednoczonych, a drugie miejsce zajęli reprezentanci Indii.