- na strzelnicy M.K.S. „Lesna” w Lesznie przy Placu Kościuszki 5 - w konkurencjach pistoletowych i karabinowych, w dniach 4-5.10.2008 r.
- w strzelaniach do ruchomej tarczy - w Pile, na strzelnicy klubu Inter Continental, w dniach 4-5.10.2008 r.
- w konkurencjach strzelania do rzutków - w Poznaniu, na strzelnicy PZŁ Lizawka (Antoninek), w dniach 3-4.10.2008 r.
Program Zawodów - Poznań
03.10.2008 r. (piątek)
godz. 10.00 - Skeet–40 Młodziczki i Młodzicy
04.10.20008 r. (sobota)
godz. 10.00 - Trap-40, D. Trap-40 Młodziczki i Młodzicy
Program Zawodów - Piła
04-05.10.2008 r. (sobota i niedziela)
godz. 9.00 - Strzelanie do ruchomej tarczy
Program Zawodów - Leszno
04.10.2008 r. (sobota)
godz. 10.00 - Karabin sportowy 40 leżąc
godz. 11.30 - Karabin sportowy 40 leżąc
godz. 13.00 - Karabin sportowy 40 leżąc
godz. 13.00 - Karabin pneumatyczny 30, pistolet pneumatyczny 30
godz. 14.15 - Karabin pneumatyczny 30, pistolet pneumatyczny 30
godz. 15.30 - Karabin pneumatyczny 30, pistolet pneumatyczny 30
godz. 16.45 - Karabin pneumatyczny 30, pistolet pneumatyczny 30
godz. 10.00 - Pistolet sportowy – 30 cz. dokładna
godz. 11.00 - Pistolet sportowy – 30 cz. dokładna
05.10.2008 r. (niedziela)
godz. 10.00 - Pistolet sportowy – 30 cz. szybka
godz. 11.00 - Pistolet sportowy – 30 cz. szybka
godz. 9.00 - Karabin sportowy 3x10
godz. 10.30 - Karabin sportowy 3x10
Zakończenie zawodów godz. 13.00
Zgłoszenia startu w zawodach do dnia 29.09.2008 r. (poniedziałek) tel.\ fax 061 6627195
Zakwaterowanie: zgłaszać do kol.Jagodzińskiego do dnia 26.09.2008 r. Tel. 0506156985
Zestawienie startujących zawodników w MMM Leszno
Klub
| Kst - 40 leżąc | Kst - 40 3x10 | Kpn - 30 | Psp – 30 Cz. D | Psp - 30 cz. Sz | Ppn - 30 | Razem zawodników | |||||||
Dz. | Ch. | Dz. | Ch. | Dz. | Ch. | Dz. | Ch. | Dz. | Ch. | Dz. | Ch. | Dz. | Ch. | |
MKS „Lesna” | - | 1 | - | 1 | - | 1 | - | 1 | - | 1 | - | 1 | - | 2 |
MKS „Delfin” | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | - | 1 | - | 1 | - | 1 | 4 | 4 |
MKS ”Spartakus” | 1 | 5 | 1 | 4 | 1 | 5 | - | 2 | - | 2 | 1 | 2 | 1 | 8 |
SKS ”Bursztyn” | 1 | 2 | - | - | 1 | 2 |
| 2 | - | - | - | 2 | 1 | 4 |
SS ”Bellona” | 1 | 1 | - | - | 1 | 1 | - | 1 | - | - | - | 1 | 1 | 2 |
SKS ”BASZTA” | 1 | - | 1 | - | 1 | - | 3 | - | 3 | - | 3 | - | 4 | - |
KS ”Bock” | 2 | 1 | - | - | 2 | 1 | - | - | - | - | - | - | 2 | 1 |
Goleniów | - | 1 | - | 1 | - | 1 | - | 1 | - | 1 | - | 1 | - | 2 |
„Olimpia” | - | - | - | - | - | - | - | 4 | - | 4 | - | 4 | - | 4 |
„Dwór Grunwaldzki” | - | - | - | - | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | 1 |
WKS „Grunwald” | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
„Gryfice” | - | 1 | - | 1 | - | 1 | - | 1 | - | 1 | - | 1 | - | 2 |
„Kaliber” Gniezno | - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - | 2 |
| 7 | 14 | 4 | 9 | 11 | 15 | 3 | 13 | 3 | 10 | 4 | 13 | 13 | 32 |
| 21 | 13 | 26 | 16 | 13 | 17 | 45 |