W Zielonej Górze, od 4 do 10 października rozgrywany był Finał Pucharu Polski - VI Memoriał Ireneusza Jagodzińskiego. Rewelacyjnie podczas finału konkurencji Pistolet sportowy 30+30 juniorek strzelała Dominika BORSUK Strzelecki Klub Sportowy "Dwór Grunwaldzki" Poznań, która wygrała tę rywalizację. Bardzo dobry wynik uzyskał również MIX Ppn "Dwór Grunwaldzki" Poznań, występujący w składzie Julita BOREK i Przemysław SZEMRAJ, który zajął 2 miejsce w finale, ustępując jedynie parze z WKS ŚLĄSK" Wrocław. Ponadto Przemysław SZEMRAJ zajął jeszcze 4 miejsce w konkurencji Pistolet standard 3x20 strz.- seniorzy, Julita BOREK była 7 w konkurencji Pistolet sportowy 30+30 seniorki i Pistolet pneumatyczny 60 strz.- seniorki. Dominika BORSUK zajęła także 6 miejsce w finale konkurencji Pistolet pneumatyczny 60 strz.- juniorki, wchodząc do niego z drugim wynikiem kwalifikacji. Gratulujemy zawodnikom "Dworu Grunwaldzkiego" Poznań osiągniętych wyników.

Komunikat klasyfikacyjny Finał Pucharu Polski - VI Memoriał Ireneusza Jagodzińskiego (.pdf)