W dniach od 30 września do 3 października rozgrywano Finał Pucharu Polski w dyscyplinach strzeleckich pistolet i karabin, na strzelnicy w Starachowicach. Julita Borek, zawodniczka SKS Dwór Grunwaldzki w Poznaniu zakończyła udział w tych zawodach wygrywając obie swoje konkurencje: 10m PISTOLET PNEUMATYCZNY 60 i 25m PISTOLET SPORTOWY 30+30.

Zakończył się również Finał Ligi Strzeleckiej PZSS w strzelaniu do rzutków, rozgrywany na strzelnicy WKS Śląsk Wrocław, w dniach od 6 do 10 października 2021 roku. W tym roku tę rywalizację wygrała drużyna CWZS Zawisza Klub Strzelecki w składzie: Jakub Werys, Wiktor Kwieciński i Bartłomiej Seweryn. W meczu o złoty medal pokonali oni nasz czołowy klub Rawicki Klub Sportowy BOCK, który występował w składzie: Piotr Kowalczyk, Krzysztof Buniowski i Wojciech Lisiak. Gratulujemy kolejnego podium dla Rawicki Klub Sportowy BOCK. Na trzecim miejscu w tej rywalizacji znalazła się drużyna WKS Śląsk Wrocław - Sekcja strzelecka.

W tym samym czasie, w rozgrywanym na tym samym obiekcie Finale Pucharu Polski (również w strzelaniau do rzutków) drużynowo wygrał Rawicki Klub Sportowy BOCK, pokonując CWZS Zawisza Klub Strzelecki i WKS Śląsk Wrocław - Sekcja strzelecka. Na ten sukces złożyły się następujące wyniki: 3 miejsce Piotra Kowalczyka w finale SKEET 125 seniorów oraz drugie miejsce w finale TRAP 125 seniorów, zwycięstwo Krzysztofa Buniowskiego w konkurencji SKEET 125 juniorów, zwycięstwo Wojciecha Lisiaka w konkurencji TRAP 125 juniorów, start Wiktorii Lokś, która była jedyną zawodniczką w konkurencji TRAP 125 juniorek, Ponadto na uwagę zasługuje start zawodniczki Diana - MKS, Natalii Szamrej, która ustanowiła nowy Rekord Polski Finału w konkurencji SKEET 125 seniorek, uzyskując wynik 56/60 rzutków.

Wszystkim serdecznie gratulujemy odniesionych wyników i zdobytych medali.

Finał Pucharu Polski - Starachowice - Rezultaty (.pdf)
Finał Pucharu Polski - Wrocław rzutki - Rezultaty (.pdf)
Finał Ligi Strzeleckiej - Wrocław rzutki - Rezultaty (.pdf)