W dniach 18-20.06.2021r. na strzelnicy śrutowej Rawickiego Klubu Sportowego BOCK odbyły się zawody I Rundy Pucharu Polski Open w strzelaniu do rzutków w konkurencji Trap, Skeet i Double Trap. Były to pierwsze zawody tej rangi rozegrane na terenie gminy Rawicz. W zawodach wzięło udział 42 zawodników z 13 klubów sportowych. Klub BOCK Rawicz reprezentowało 14 zawodników. 

W konkurencji Double Trap 90 zwyciężył Mirosław Kubiak z Klubu BOCK Rawicz z wynikiem 65 pkt. i tym samym ustanowił nowy Rekord Polski (dotychczasowy rekord 56 pkt. był ustanowiony w 2020 roku przez Tomasza Grodzkiego z Klubu JASTRZĄB Elizówka). Drugie miejsce zajął Robert Mielcarek Klub BOCK Rawicz z wynikiem 57 pkt , trzecie Szymon Kudyba z Klubu LEGIA Warszawa z wynikiem 51 pkt. 

W konkurencji Trap 75 zwyciężył Tomasz Pacholczyk z Klubu UNIWERSAL Wrocław z wynikiem 68 pkt., drugie miejsca zajął Tomasz Gromadzki z Klubu JASTRZĄB Elizówka z wynikiem 67 pkt., natomiast trzecie miejsce zajął Szymon Siupka z Klubu ALFA Siemianowice Śląskie z wynikiem 67 pkt. 

W konkurencji Skeet 75 zwyciężył Robert Mielcarek z Klubu BOCK Rawicz z wynikiem 59 pkt., drugie miejsce zajął Mariusz Baksalary z Klubu BOCK Rawicz w wynikiem 57 pkt. trzecie miejsce zajął Szymon Kudyba z Klubu LEGIA Warszawa z wynikiem 52 pkt.

I Runda Pucharu Polski Open w strzelaniu do rzutków - Rezultaty (.pdf)