Zarząd Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego składa wszystkim swoim zawodnikom, trenerom, sędziom, działaczom oraz sympatykom strzelectwa, najserdeczniejsze życzenia przede wszystkim zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten okres czasu jak najlepiej.

To już drugie Święta Wielkanocne w warunkach szerzącej się pandemii choroby COVID-19, która w znaczący sposób oddziaływuje na naszą wspólną pasję, jaką jest strzelectwo. Po raz drugi już wraca życzenie szybkiego powrotu na strzelnice, do zawodów i treningów. Na naszej stronie internetowej oraz Facebook'u @WielkopolskieStrzelectwo, próbujemy na bieżąco przekazywać wszystkim zainteresowanym strzelectwem, wszelkie informacje dotyczące rozwiązań, jakie są przyjmowane przez nasze władze, w walce z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, które bezpośrednio wpływają na uprawianie naszych dyscyplin sportowych. Niestety obecnie większość z tych informacji niesie za sobą wiadomości o kolejnych ograniczeniach, obostrzeniach i zamknięciu obiektów sportowych. Znowu należy przypuszczać, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się jeszcze bardziej restrykcyjnego podejścia w kwestiach ograniczeń. W chwili obecnej trudno przewidzieć kiedy wznowimy swoją normalna działalność. 

Jeszcze raz życzymy wszystkim zdrowych i spokojnych świąt, a także szybkiego powrotu do uprawiania strzelectwa sportowego, bez żadnych ograniczeń. Zachęcamy do obserwowania naszych serwisów internetowych, gdzie będziemy nadal zamieszczać wszystkie najciekawsze informacje dotyczące strzelectwa.