Wielkopolski Związek Strzelectwa Sportowego będzie organizatorem Egzaminu stwierdzającego posiadanie kwalifikacji niezbędnych do uprawiania sportu strzeleckiego (EGZAMIN PATENTOWY):

w dniu 23 marca 2019 roku - godz. 11.00 (sobota)

Rejestracja i egzamin teoretyczny - I Liceum Ogólnokształcące ul. W. Pola 11, 64-920 Piła – siedziba klubu SKS „Intercontinental” Piła 
Egzamin praktyczny - Strzelnica „HUBERTUS” Studzieniec k. Chodzieży - 53°00'30.6"N 16°53'43.9"E,
obejmuje dyscypliny sportu strzeleckiego: pistolet, karabin, strzelba gładkolufowa (strzelnica do rzutek).
W czasie Egzaminu będzie można wykonać badania lekarskie.
Kontakt: tel. 601 078 210; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lista egzaminów, w których zainteresowani mogą wziąć udział, wraz z możliwością zapisania się na konkretny egzamin, dostępna jest jedynie w portalu PZSS. Login i hasło do portalu należy uzyskać w macierzystym klubie. Opłaty za egzamin należy dokonywać wyłącznie poprzez system płatności dot-pay, podczas rejestracji na egzamin. Zapisy na egzaminy będą otwarte 10 dni przed egzaminem, a zamykane na 2 dni robocze przed egzaminem. Wniosek o nadanie patentu strzeleckiego należy pobrać i wydrukować z portalu PZSS, a następnie uzyskać na nim stosowne podpisy i pieczątki kierownika klubu i lekarza sportowego. Na każdy egzamin może zarejestrować się jedynie 99 osób.

NIE NALEŻY DOKONYWAĆ OPŁATY ZA POŚREDNICTWEM PRZELEWU BANKOWEGO LUB POCZTOWEGO!

Linki: Terminy Egzaminów (źródło pzss.org.pl)

Portal Informatyczny PZSS

Mapa dojazdu do I Liceum Ogólnokształcącego, ul. W. Pola 11, 64-920 Piła – siedziba klubu SKS „Intercontinental” Piła

 

 

Mapa dojazdu do Strzelnica „HUBERTUS” Studzieniec k. Chodzieży