Zgodnie z informacjami, które otrzymali wszyscy operatorzy zarządzający w Portalu Informatycznym PZSS klubami, od 7 października 2022 funkcjonuje nowy portal PZSS - ELEKTRONICZNY SYSTEM OBSŁUGI INTERESANTÓW (ESOI). Obecnie jego funkcjonalność jest ograniczona jedynie do składania wniosków o przedłużenie licencji klubowych na rok 2023. W tym roku wszystkie wnioski o przedłużenie ważności licencji klubowych muszą zostać złożone elektronicznie, za pomocą nowego portalu (ESOI).

Przypominamy, że w tym roku, zgodnie z decyzjami podjętymi na ostatnim Walnym Zebraniu Delegatów WZSS, klubowa składka członkowska do PZSS, opłacana jest przez klub, a nie jak to było dotychczas, przez WZSS. Prosimy o nie dokonywanie płatności za licencję klubową oraz składkę członkowską od Klubu na konto PZSS! Obecnie te płatności, podobnie jak płatności za licencje zawodnicze wnoszone są poprzez system szybkich płatności (w tym przypadku PayU). Zgodnie z przesłaną Instrukcją po zatwierdzeniu wniosku przez WZSS należy zalogować się do systemu i kliknąć przycisk zapłać. Zostaniecie Państwo wówczas przekierowani do płatności PayU gdzie należy dokonać opłaty. Żadna opłata wniesiona omyłkowo na kontro PZSS nie będzie mogła zostać podpięta pod wniosek w systemie (a bez opłaty system nie przekaże wniosku do rozpoznania przez Komisję Licencyjną). W celu zwrotu opłaty należy wystąpić o taki zwrot pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając dane na jaki zwrot ma być wykonany.

Zgodnie z obecnymi stawkami, opłaty za członkostwo w PZSS i przedłużenie licencji klubowej, przedstawią się następująco:

  • Opłata licencji klubowej na rok kalendarzowy (utrzymanie ważności) - 1 000,00 zł,
  • Składka członkowska PZSS od klubu - 500,00 zł.

Poniżej treść informacji przekazanej przez PZSS oraz instrukcja wypełnienia wniosku.

Nowy system jest nowym systemem, niezależnym od dotychczasowego Portalu oraz starego systemu licencyjnego i docelowo ma on zastąpić obydwa. Obecnie obsługuje on wyłącznie wnioskowanie o licencję klubową. Kolejne moduły zostaną uruchomione w przyszłości o czym będziemy informować. Do tego czasu dane między systemami będą się synchronizować i przenosić. Nowy system jest dostępny pod adresem: https://esoi.pzss.org.pl Wszystkie osoby, które posiadały dostęp do konta klubu Portalu Informatycznego mają również dostęp do systemu ESOI. Loginem jest adres e-mail używany do zalogowania się do Portalu. Hasło uzyskacie Państwo przez funkcję "Zapomniałem Hasła". Zostanie ono wysłane na adres e-mail. 

Poniżej link do instrukcji składania wniosku o przedłużenie licencji:

https://www.youtube.com/watch?v=TgzzWZ8mUGw

 

 Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość. 

Wszelkie problemy z działaniem systemu prosimy kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.