Wielkopolski Związek Strzelectwa Sportowego będzie organizatorem Egzaminu stwierdzającego posiadanie kwalifikacji niezbędnych do uprawiania sportu strzeleckiego (EGZAMIN PATENTOWY) 

  • w dniu 19 września 2021 roku - godz. 11.00 (niedziela), rejestracja w Portalu PZSS: 2021-09-13 21:00 / 2021-09-17 23:59
    Rejestracja, egzamin teoretyczny oraz egzamin praktyczny - 64 – 010 Krzywiń, ul. Strzelecka 15 – Strzelnica Myśliwska
    Egzamin praktyczny obejmuje dyscypliny sportu strzeleckiego: pistolet, karabin, strzelba gładkolufowa (strzelanie do poperów).
    W czasie Egzaminu będzie można wykonać badania lekarskie,

Na egzamin może zarejestrować się 69 osób. 

Kontakt: tel. 609 801 166; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lista egzaminów, w których zainteresowani mogą wziąć udział, wraz z możliwością zapisania się na konkretny egzamin, dostępna jest jedynie w portalu PZSS. Login i hasło do portalu należy uzyskać w macierzystym klubie. Opłaty za egzamin należy dokonywać wyłącznie poprzez system płatności dot-pay, podczas rejestracji na egzamin. Wniosek o nadanie patentu strzeleckiego należy pobrać i wydrukować z portalu PZSS, a następnie uzyskać na nim stosowne podpisy i pieczątki kierownika klubu i lekarza sportowego. 

NIE NALEŻY DOKONYWAĆ OPŁATY ZA POŚREDNICTWEM PRZELEWU BANKOWEGO LUB POCZTOWEGO! Opłaty za egzamin należy dokonywać wyłącznie poprzez system płatności dot-pay podczas rejestracji na egzamin. 

Mapa dojazdu do Strzelnicy Myśliwskiej w Krzywiniu